Minden rendben.
Idei állomások (2016)
KOMÉTA 6. Farsangi Félmaraton Kaposvár (2016. február 7.) Eredmények feldolgozva.
Kikelet Félmaraton Baja (2016. április 9.) Eredmények feldolgozva.
VI. Tolle-Borvidék Félmaraton Szekszárd (2016. május 9.) Eredmények feldolgozva.
eXtremeMan 2/3 és 1/3 Maraton Deseda-tó (2016. június 26.) Eredmények feldolgozva.
VI. Szelidi-tó Futás (2016. augusztus 6.) Eredmények feldolgozva.
V. ATOMfutás és IV. brutálATOM Paks (2016. szeptember 3.) Eredmények feldolgozva.
Az eredménylista működése

A versenysorozat eredménylistájába az évad második versenyének lezajlása után kerülnek be az adott évi esélyesek nevei.

(Ha az első két versenyből egyiket sem teljesítetted, abban az évadban már nem részesülhetsz a versenysorozathoz kapcsolódó díjazásban, így ebbe a listába az aktuális évben nem tudsz már bekerülni.)

A teljesítési adatok feltöltése részben manuálisan történik, ezért egy-egy verseny után 2 héttel érdemes a listát ellenőrizned. Kérjük, ha hibásak a rád vonatkozó adataink, vagy a második verseny után nem került be a teljesítésed a listába, írj egy e-mailt az anr-fontosREMOVE@REMOVEgovern-soft.hu címre! Köszönjük!

Futólista
Kaposvár
2016-02-07
Baja
2016-04-09
Szekszárd
2016-05-09
Deseda-tó
2016-06-26
Szelidi-tó
2016-08-06
Paks
2016-09-03
Fehér Gabriella (1974) Mezőfalva PG7
Mong Márta (1964) Lovasberény RM1
Ádám Krisztina (1984) Budapest AK3
ATOM100Plusz 2015
Adorján Rozália (1975) Paks AR2
ATOM100 2015
Adorján Rozália (1975) Paks AR8
Adrián Dorottya (1984) Pécs AD4
Agócs Róbert (1978) Hort AR1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
dr Alföldi Viktória (1984) Kaposvár AV2
Ali Csaba (1964) Baja ACS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Dr Andrasic Slobodan (1971) Subotica AS1
ATOM100Plusz 2014
Antal Richárd (1978) Hőgyész AR4
Antalné Egri Mária (1979) Kaposvár AM4
Ányos Ágota (1984) Budapest AA5
Aranyossy Mihály (1967) Budapest AM1
Árgyelán Krisztián (1976) Kétegyháza AK1
Auth Gábor (1977) Szekszárd AG4
ATOM100Plusz 2015
Babodi Szilvia (1985) Kaposvár BSZ4
Bagala Kata (1980) Budapest BK4
ATOM100Plusz 2014
Bagladi István (1971) Kaposvár BI4
Bakó Attila (1971) Kunsziget BA6
ATOM100Plusz 2015
ifj Bakonyi István (1978) Szeged BI6
Bakonyvári Zsófia (1988) Veszprém BZS17
Bakos Judit (1959) Budapest BJ9
Baksainé Szabján Marianna (1972) Madocsa BM4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Balatincz Gergely (1986) Kaposvár BG17
Balázs Eliza (1987) Budapest BE4
ATOM100Plusz 2014
Balázs-Piri Róbert (1964) Budpapest BR22
Balogh Ádám (1979) Budapest BA5
Balogh Andrea (1970) Budapest BA39
Balogh Attila (1980) Kaposvár BA13
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Balogh Bettina (1987) Komló BB1
ATOM100Plusz 2014
Balogh Katalin (1975) Budapest BK1
ATOM100Plusz 2014
Balogh László (1975) Tamási BL10
ATOM100Plusz 2015
Balogh Tímea (1976) Bonyhád BT6
Bán Gergely (1971) Pécs BG6
ATOM100Plusz 2015
Bán László (1978) Tázlár BL17
Bangha Tamás (1974) Budapest BT15
Bank Zsolt (1968) Sásd BZS18
Banó Gábor (1986) Pécs BG1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Bányainé Rónay Erika (1976) Baja BE3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Baracskay István (1984) Paks BI5
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Baricz Rita (1965) Bonyhád-Majos BR16
Bártfainé Maráz Erika (1965) Rácalmás BE6
ATOM100Plusz 2015
Bartók Zoltán (1981) Szombathely BZ8
ATOM100Plusz 2013
Bartos Dávid (1989) Érd BD1
Bátka Éva (1982) Budapest BE22
Bátri Zsófia (1984) Budapest BZS9
ATOM100Plusz 2014
Baukó Ferenc (1977) Ballószög BF4
ATOM100Plusz 2015
Baumann Károly (1952) Budapest BK6
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Becker Roland (1976) Kaposvár BR19
Bede Annamária (1987) Budapest BA2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Bedecs Ferenc (1975) Paks BF3
ATOM100Plusz 2013
dr. Bejczi Arnold (1979) Balatonlelle BA29
Beke Mónika (1983) Tapolca BM1
ATOM100 2014
Beke Zsolt (1975) Szálka BZS1
ATOM100Plusz 2014
Békefi Eszter (1978) Budapest BE2
ATOM100 2013
Dr. Békési Bertold (1969) Szolnok BB37
Belánszky Katalin (1969) Budapest BK2
Benda Ferenc (1966) Vác BF7
Dr. Benedek Karolina (1977) Keszthely BK3
Benedek Norbert (1970) Keszthely BN7
Beniczki Dávid (1992) Akasztó BD5
ATOM100Plusz 2015
Berdál Ilona (1970) Paks BI2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Bereczki László (1980) Zalaegerszeg BL19
Béres Tímea (1970) Pécs BT8
ATOM100Plusz 2015
Berki Katalin (1978) Budapest BK18
Bessenyei Zsolt (1979) Szeged BZS2
ATOM100Plusz 2013
Bezdán Bernadett (1976) Baja BB24
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Bezeczki László (1962) Balatonfűzfő BL16
Bicskei Mónika (1972) Kaposvár BM20
Bihari Renáta (1983) Budapest PR1
ATOM100Plusz 2014
Bíró Erik (1997) Nagyatád BE11
Bíró Géza (1967) Balatonkeresztúr BG15
Bitter Attila (1985) Hatvan BA37
Bizderi Róbert (1971) Kaposvár BR3
Blatt Virgil (1972) Paks BV13
Bocsó László (1986) Esztergom BL18
Boda Ákos (1977) Kaposvár BA42
Boda Eszter (1977) Budapest BE23
Bodnár Zsuzsanna (1976) Budapest BZS7
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Bodó János (1972) Kaposvár BJ5
ATOM100Plusz 2015
Bódog Miklós (1980) Kaposvár BM17
ATOM100 2015
Bognár László (1961) Komló BL5
ATOM100Plusz 2015
Bohus Marcell (1997) Budapest BM2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Bohusné Nemes Krisztina (1970) Budapest BK5
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Bokor Miklós (1969) Gyál BM5
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Bokor Veronika (1984) Dunaszekcső BV3
Borbandi Hajnalka (1974) Tevel BH1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Borbély Éva Henrietta (1985) Szabadegyháza BE18
Borda László (1974) Solymár BL24
Boros Ernő (1969) Budapest BE15
ATOM100Plusz 2015
Boros Ferenc (1966) Szeged BF2
ATOM100Plusz 2014
Boros Gergely (1978) Kaposvár BG16
dr Borsi Csaba (1971) Szekszárd BCS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Borsné Molnár Brigitta (1977) Tolna BB7
ATOM100Plusz 2015
Borszukovszki Anita (1975) Budaörs BA38
Boruzs Beáta (1974) Dombóvár BB34
Dr. Böcz Piroska (1980) Szekszárd AP1
ATOM100Plusz 2014
Dr. Böcz Zoltán (1979) Szekszárd BZ3
ATOM100Plusz 2014
Böczné Sólya Emma (1974) Dunaszentgyörgy BE1
ATOM100Plusz 2014
Prof Böle Ferenc (1975) Budapest BF8
Bőzsöny Zsolt (1979) Somogyjád BZS19
Dr. Bráz Orsolya (1985) Kaposvár BO2
Budai Ferenc (1975) Bonyhád BF1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Budai Gyula (1955) Budapest BGY1
Budai Kata (1959) Budapest BK16
Burján Jenő (1982) Veszprém BJ1
Busi Zsuzsanna (1967) Pécel BZS21
Buza Norbert (1979) Szeged BN1
ATOM100Plusz 2013
Cé C. Szabó István (1955) Paks CI1
ATOM100Plusz 2014
C. C. Szabóné Kocsiczki Ilona (1957) Paks CI2
ATOM100Plusz 2014
Cernic Danijela (1977) Osijek (CRO) CD9
dr. Chalupa Dániel (1981) Szekszárd CD4
Ciric Dragan (1951) Subotica (SRB) CD1
ATOM100Plusz 2014
Csaba Péter (1972) Tevel CSP2
Csaba Tünde (1981) Komló CST7
Csábrák András (1980) Pécs CSA9
ATOM100Plusz 2015
Csajághy-Puha Anikó (1976) Kaposvár CSA12
Csapó Ádám (1977) Budapest CSA3
ATOM100 2015
Csapó József (1975) Paks CSJ2
Csapó Judit (1973) Osztopán CSJ1
Csapó László (1960) Kaposvár CSL1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Császár Kata (1982) Kaposvár CSK3
Csatári Mónika Melitta (1975) Szekszárd CSM3
dr Csatári-Szűcsné Kiss Boglárka (1973) Bárdudvarnok CSB6
Csécsei Tibor (1986) Marcali CST2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Csécsei Zoltán (1984) Marcali CSZ1
ATOM100Plusz 2014
Csengeri Kálmán (1963) Budapest CSK1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Csengeriné Jámbor Andrea (1967) Budapest CSA2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Csepcsényi Márton (1991) Szolnok CSM4
Cséplő Zoltán (1977) Budapest BSZ2
ATOM100Plusz 2014
Cseresznyés Csaba (1964) Dunakeszi CSCS4
Dr. Csery-Szücs Péter (1951) Budapest CSP1
ATOM100 2014
Csiba Tamás (1973) Paks CST1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Dr. Csillag Attila (1977) Kaposvár CSA1
Csillag Rita (1975) Paks CSR4
Dr. Csima Ferenc (1972) Kaposvár CSF1
dr. Csongor Tamás (1986) Szeged CST4
Csortos Orsolya (1988) Budapest CSO1
ATOM100Plusz 2015
Csönge Helén (1975) Kaposvár CSH2
Csönge Helén (1975) Kaposvár CSH1
Csörnyei Csaba (1971) Komló CSCS1
ATOM100Plusz 2015
Csörnyei Csabáné Nelly (1975) Komló CSCS2
ATOM100Plusz 2015
Csővári Dóra Viktória (1990) Szekszárd CSD1
ATOM100Plusz 2014
Csővári Szabolcs (1983) Szabadszállás CSSZ1
ATOM100Plusz 2014
Csuga Renáta (1983) Kozármisleny CSR5
ATOM100 2015
Czakó Dávid (1994) Szeged CD7
Czencz Péter (1953) Szekszárd CP1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Czencz Péter (1982) Szekszárd CP2
ATOM100Plusz 2013
Czibor Zsolt (1984) Székesfehérvár CZS1
Czike Nándor (1959) Komló CN1
ATOM100 2013
Czimmer Éva (1969) Dunaújváros CE1
Dr. Damásdi Miklós (1976) Kaposvár DM3
Dancs Ivett (1990) Sopron DI1
ATOM100Plusz 2014
Darázs Angelika (1975) Budapest DA7
ATOM100 2015
Deák Krisztina (1975) Szeged DK3
ATOM100Plusz 2015
Dékány István (1953) Kaposvár DI2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Dinya Illés (1970) Pécs DI3
Diósi Péter (1978) Fót DP2
Dobó Tímea (1978) Budapest DT4
ATOM100Plusz 2015
Dóczi Zsuzsanna (1976) Rácalmás DZS8
Dohóczki Andrea (1966) Szekszárd DA8
Dohóczki Sándor (1965) Szekszárd DS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Domiter Zoltán (1978) Csomád DZ6
Domokos József (1964) Kaposvár DJ1
Dózsa Arnold (1986) Szekszárd DA13
Dr. Prinzné Szabó Erzsébet (1960) Hőgyész SZE1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Druck Szilvia (1972) Paks DSZ1
ATOM100Plusz 2014
Dudás György (1950) Dunaújváros DGY1
ATOM100Plusz 2015
Egri István (1968) Tolna EI1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Eigner Eszter (1993) Kaposvár EE4
Eppel Attila (1984) Szekszárd EA1
ATOM100Plusz 2015
Erőss Ede (1974) Tolna EE2
ATOM100Plusz 2015
Esküdtné Baranyai Zsaklin (1973) Kaposmérő EZS2
Fábiánné Szilvia (1974) Bonyhád FSZ3
Fajtai László (1979) Kaposvár FL1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Faragó Orsolya (1970) Budapest FO1
Farkas István (1969) Rácalmás FI4
ATOM100Plusz 2013
Farkas János (1965) Békéscsaba FJ1
Farkas Péter (1988) Kalocsa FP3
Farkasfalvi-Ugron Gyula (1969) Százhalombatta FGY5
Farsang Szilárd (1975) Balatonboglár FSZ1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Fedor Viktor (1971) Budapest FV1
ATOM100Plusz 2014
Fejős Ferenc (1969) Deszk FF3
ATOM100Plusz 2015
Fekete Tamás (1971) Szigetszentmiklós FT15
Fekete Zoltán (1977) Székesfehérvár FZ7
ATOM100Plusz 2013
Feketéné Bagó Kata (1975) Kalocsa FK4
Felde Rebeka (1992) Somogyjád FR2
Felklné Kovács Anett (1977) Szekszárd FA9
Fodor-Varga Petra (1982) Kaposvár FP7
Földesi József (1957) Tapolca FJ7
ATOM100Plusz 2015
Földesi Péter (1973) paks FP1
ATOM100Plusz 2014
Földingné Nagy Judit (1965) Győrújbarát FJ9
Földvári Zoli (1965) Mende FZ1
Frank János (1973) Sellye FJ11
Frey Tímea (1995) Szekszárd FT8
ATOM100Plusz 2015
Friedl Eszter (1985) Budapest FE1
ATOM100Plusz 2014
Fritz György (1978) Szekszárd FGY1
ATOM100 2014
Füle Zsolt (1974) Balatonederics FZS5
Fülöp József (1951) Dunabogdány FJ8
ATOM100Plusz 2013
Fülöpp Miklós (1968) Pécs FM7
Füredi Ferenc (1968) Paks FF1
ATOM100Plusz 2014
Füzesy Dávid (1993) Dunaújváros FD4
ATOM100Plusz 2015
Gál Attila (1988) Szekszárd GA4
ATOM100Plusz 2014
Galambos Andrea (1993) Pécs GA14
Galambos Tímea (1967) Pécs GT1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Garai István (1976) Alsónémedi GI4
Garas Attila (1979) Budapest GA3
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Gavallér József (1967) Budapest GJ1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Gazda Ildikó (1963) Budapest GI5
Gazda Róbertné Rita (1970) Vonyarcvashegy GR1
Gelányi Attila (1978) Szászvár GA1
ATOM100Plusz 2015
Gerbely Péter (1980) Budapest GP1
ATOM100Plusz 2013
Dr. Gergely Szilárd Csaba (1966) Budapest GSZ2
Gergő László (1978) Dunaújváros GL3
ATOM100 2014
Ginál Eszter (1989) Budapest GE4
ATOM100Plusz 2013
Dr. Gonda Péter (1966) Kéthely GP11
Gór Attila (1976) Budapest GA2
ATOM100Plusz 2014
Gosztola Zsolt (1972) Pécs GZS1
ATOM100Plusz 2013
Gosztolya József (1959) Pécs GJ2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Greif Évi (1959) Gödöllő GE2
Grósz Ferenc (1974) Dunaszentgyörgy GF3
Gulyás András (2004) Budapest GA12
Gulyás Krisztina (1973) Györ KR15
Gulyás Zoltán (1974) Budapest GZ4
Gyarmati Szilárd Norbert (1993) Baja GYSZ1
Gyóni Károly (1982) Kalocsa GYK1
ATOM100Plusz 2015
Gyöngyös Hajnalka (1975) Dorog GYH4
Gyöngyösi János Tibor (1967) Szentgáloskér GYJ3
Györfi János (1983) Baja GYJ1
ATOM100Plusz 2013
Győri Gábor (1970) Kaposvár GYG1
Gyurcsek Norbert (1967) Kaposvár GYN1
Gyurkovics János (1989) Szeged GYJ4
Hais Barbara (1985) Dunaharaszti HB9
ATOM100Plusz 2015
Hajdu Balázs (1979) Diósd HB2
Hajdu György (1953) Kaposvár HGY3
Hajdú Péter (1954) Budapest HP2
Hakszer Erika (1964) Komló HE1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Halasi Tamás (1976) Szekszárd HT1
ATOM100Plusz 2015
Halász Ádám (1993) Pécs HA5
Hallai Raymond (1972) Bácstopolya HR1
ATOM100Plusz 2014
Dr. Halmosné dr. Skrinyár Judit (1976) Kaposvár HJ15
Harangozó Péter (1986) Mezőcsokonya HP1
Havasi György (1973) Kecskemét HGY1
Házi Géza (1965) Paks HG18
Házi Géza (1965) Paks HG2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Hegedűs Anikó (1980) Zamárdi HA4
ATOM100 2014
Hegedűs Noémi (1979) Kulcs HN1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Hegyi Adrienn (1989) Szeged HA13
ATOM100Plusz 2015
Hegyi Loránd (1974) Szolnok HL4
dr. Heilmann Angéla (1987) Szekszárd HA15
Heiner Tibor (1953) Pécs HT3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Heipl Mónika (1984) Kalocsa HM7
Hepp Attila (1975) SZekszárd HA1
ATOM100Plusz 2014
Herr Dávid (1989) Pécs HD8
Dr. Herr Zoltán (1967) Pécs HZ9
Hideg Zsófia (1998) Kaposvár HZS11
Hirt Gábor (1986) Paks HG3
Hirth Csilla (1975) Bonyhád-Majos HCS1
Hódi Zsuzsanna (1974) Solt HZS3
ATOM100Plusz 2015
Hodobay-Németh Eszter (1986) Budapest HE12
Hódy Péter (1979) Budapest HP4
ATOM100Plusz 2014
Holán Krisztián (1976) Kaposvár HK4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Holczer Péter (1972) Budapest HP8
Hollósi Zsolt (1966) Harc HZS6
ATOM100Plusz 2015
Hollósy Tibor (1968) Szakcs HT2
Homonnai Mónika (1971) Szendehely HM17
Hornischer Lajos (1962) Budapest HL10
Hornyák Szilvia (1971) Budakeszi HSZ3
Hornyák Viktória (1979) Budapest HV3
Horváth Bálint (1981) Rum HB4
Horváth György (1984) Sümeg HGY9
Horváth Lilla (1989) Kaposvár HL11
Horváth Monika (1966) Baja HM1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Horváth Norbert (1975) Baja HN3
ATOM100Plusz 2015
Horváth Zoltán Ákos (1981) Sopron HZ8
Horváth-Vikor Anikó (1981) Hort HA22
Hosnyánszki Zsolt (1978) Zomba HZS10
Hosszu János (1986) Kaposvár HJ16
Hőningerné Császár Mónika (1978) Lenti HM19
Hreskó Zsolt (1977) Kalocsa HZS9
Huszty Béla (1964) Kalocsa HB1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Huzsvay Edit (1980) Baja HE3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Igrényi Tamás (1974) Budapest IT1
ATOM100Plusz 2014
Illés Judit (1987) Szigetvár IJ2
Illés Mátyás (1978) Balatonederics IM1
Inhoff József (1958) Szederkény IJ1
ATOM100 2013
dr. Iróczkiné dr. Csóti Olga (1974) Magyarpolány IO1
Istenes György (1967) Budapest IGY2
ATOM100Plusz 2015
Ivády Csaba (1976) Paks ICS1
ATOM100Plusz 2014
Ivády István (1973) Paks II1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Iváncsics Zsolt (1968) Budapest IZS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Ivaskó György (1949) Baja IGY1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014 ATOM100Plusz 2013
Jakabházy Miklós (1972) Vértesszőlős JM2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Jakabovics György (1960) Tata JGY1
ATOM100Plusz 2013
Jakus Gábor (1977) Komló JG1
ATOM100Plusz 2014
Járomi Béla (1964) Jászberény JB1
Járosi Tamás (1973) Nagykanizsa JT1
Jászkai Gábor (1977) Pécs JG6
Jezerniczky Barbara (1977) Kaposvár JB3
Jobbágy Gyula (1971) Paks JGY2
Jolsvai Gábor (1983) Abaliget JG4
Joódy Ákos (1977) Székesfehérvár JA2
Juhász Eszter (1973) Budapest JE2
ATOM100Plusz 2014
Juhász Ibolya (1970) Budakalász JI2
ATOM100 2015
Juhász Lajos (1968) Budakalász JL1
Juhász Péter (1970) Budapest JP5
Jung Éva (1967) Hőgyész JE1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Jung Ildikó (1973) Tamási JI1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Jung Márta (1969) Hőgyész JM1
ATOM100 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Juric Dino (1991) Osijek (CRO) JD5
Juszt András (1963) Bárdudvarnok JA3
ATOM100Plusz 2015
Kabafalvi Sándor (1960) Erdőkertes KS2
ATOM100Plusz 2013
Kadaravek Judit (1975) Kaposmérő KJ21
Kaizer Bertalan (1994) Mohács KB24
Kákai Mónika (1978) Dunaszentgyörgy KM6
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014 ATOM100 2013
Kakuk Ingrid (1978) Kaposvár KI9
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Kálmán- Keller Mónika (1980) Bonyhád KM17
Kaluz Ákos Bertalan (1981) Székesfehérvár KA1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kántor Gerzson (1971) Budapest KG22
ATOM100Plusz 2015
Kanyár Tamás (1983) Veszprém KT13
Kányási László (1984) Debrecen KL9
ATOM100Plusz 2015
Kapocsi Gergely (1986) Pusztaszabolcs KG30
Karalic Ivan (1980) Osijek (CRO) KI28
Kárász László (1982) Zalavár KL23
Kárászné Dudás Erzsébet (1965) Kalocsa KE25
Kardos Endre (1984) Kecel KE8
Kása Károly (1974) Budapest KK31
Kasziba Sándor (1966) Jánoshalma KS5
ATOM100Plusz 2015
Katafai László (1964) Körmend KL22
Katona Éva (1983) Budapest KE3
ATOM100Plusz 2014
Katona József (1965) Kaposvár KJ16
Katz József (1986) Dunaszentgyörgy KJ26
Kecskés Tímea (1979) Úrhida KT1
Kegyes Péter (1972) Göd KP5
ATOM100Plusz 2014
Kehl János (1975) Várdomb KJ2
ATOM100Plusz 2014
KÉKESI MIHÁLY (1959) Székesfehérvár KM14
Kelemen Gábor (1969) Veresegyház KG3
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kelemen Tamás (1973) Pacsa KT22
Kenyér Imre (1933) Budapest KI19
ATOM100Plusz 2013
Kerekes Bukta (1976) Komló KB5
ATOM100Plusz 2013
Kereki Balázs (1982) Szekszárd KB21
Kéri Zoltán (1976) Szekszárd KZ10
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Keszericze László (1976) Somogyudvarhely KL1
Kis István (1971) Komló KI5
ATOM100Plusz 2014
Kispál László (1973) Komló KL2
ATOM100Plusz 2013
Kiss Adrián Marcell (1986) Kaposvár KA13
Kiss Dániel (1983) Pécs KD18
Kiss Ferenc (1967) Szekszárd KF9
Kiss Gábor (1969) Pécs KG2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kiss Katalin (1972) Szeged KK5
ATOM100Plusz 2015
Kiss Kinga (1982) Budapest KK29
Kiss Mirella (1976) Budapest KM23
Kiss Viktor (1992) Szekszárd KV2
ATOM100Plusz 2015
Kiss Zoltán (1984) Kalocsa KZ26
Kiss Zoltán (1984) Kerekharaszt KZ27
Kiss-Prantner Krisztina (1972) Paks KK4
ATOM100 2014
Kissné László Krisztina (1971) Hőgyész KK6
ATOM100 2015 ATOM100Plusz 2014
Kiszely Nándor (1982) Budapest KN1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Klászné Herbert Anita (1973) Pécs KA47
Klenovics Attila (1967) Kaposvár KA51
Klieber Judit (1967) Szekszárd KJ9
ATOM100Plusz 2015
Kocsis Ibolya (1985) Szeged SZI1
Kocsis József (1974) Budapest KJ13
ATOM100Plusz 2015
Kocsis Tibor (1986) Szeged KT2
Kocsner Gábor (1970) Paks KG18
Kocza István (1973) Jászberény KI3
ATOM100 2015 ATOM100Plusz 2014
Kodai Gábor (1985) Dunaújváros KG28
Kohári Csabáné /Móni/ (1974) Dombóvár KCS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Kókai Dániel (1978) Szeged KD1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Kókai Flóra Dóra (1996) Paks KF4
Koleszárné Kozmann Mariann (1974) Paks KM3
ATOM100Plusz 2015
Kollár Szabolcs (1970) Budapest KSZ1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kolluti Margit (1971) Sükösd KM2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kolonics Tamás (1971) Nagykanizsa KT16
Kolozsi Erzsébet (1951) Budapest KE1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
dr. Komáromi József (1974) Budakeszi KJ22
Komjáti-Lajkó Mónika (1973) Kalocsa LM2
ATOM100Plusz 2015
Koncsik Ibolya (1953) Budapest KI18
ATOM100Plusz 2013
Kondor Betti (1981) Budapest KB8
Konnáth Melinda (1970) Veresegyház KM5
ATOM100Plusz 2015
Kopcsay Péter (1965) Pilisborosjenő KP1
ATOM100Plusz 2014
Dr. Korchmáros Somogyi Gabriella (1983) Kaposvár KG21
Korcsmárosné Víg Rozália (1959) Nagykanizsa KR4
Korkmaz Tarkan (1994) Yalvac (TUR) KT23
Korpics Attila (1977) Zalaegerszeg KA32
Kósa Éva (1976) Szeged KE14
ATOM100Plusz 2015
Kosik Gabriella (1970) Szekszárd KG8
Kovács Ákos (1970) Baja KA9
ATOM100Plusz 2015
Kovács Anna (1998) Mohács KA17
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Kovács Attila Csaba (1974) Budapest KA2
ATOM100Plusz 2015
Kovács Balázs (1981) Paks KB1
ATOM100Plusz 2014
Kovács Dániel (1995) Pécs KD3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Kovács Dániel Péter (1984) Kaposvár KD12
Kovács Dorina (1990) Mosdós KD15
Kovács Edina (1987) Baja KE9
ATOM100Plusz 2013
Kovács Ferenc (1976) Budapest KF1
ATOM100Plusz 2014
Kovács Gábor (1963) Nagyatád KG29
Kovács Gábor (1981) Paks KG14
ATOM100Plusz 2015
Kovács Györgyi (1972) Fadd KGY4
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Kovács Gyula (1968) Kaposvár KGY2
Kovács István Zsolt (1984) Szekszárd KI6
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Kovács József Gábor (1962) Szolnok KJ6
Kovács Kristóf (1986) Kaposvár KK32
Kovács Krisztián (1976) Budapest KK33
Kovács Marianna (1976) Budapest KM24
Kovács Tamás (1968) Pécs KT17
ATOM100Plusz 2015
Kovács Tamás (1981) Komló KT3
ATOM100Plusz 2014
Kovács Tibor (1966) Veresegyház KT4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
dr. Kovács Zita (1972) Érd KZ30
Kovács Zoltán (1966) Kaposvár KZ3
Kovács Zoltán (1970) Budapest KZ5
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Kovácsné Kanyó Ágnes (1974) Budapest KA3
ATOM100Plusz 2015
Kozic Slaven (1982) Osijek (CRO) KS8
Kozma Zsolt (1987) Tök KZS8
ATOM100Plusz 2015
Köblös Csaba (1967) Budapest KCS5
ATOM100 2014
Kőhalmi Norbert (1970) Pécs KN2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Körösztös Rozália (1959) Paks KR6
Körtés Kinga (1985) Simontornya KK18
Kötő Zsolt (1973) Nagykanizsa KZS1
Köves Péter (1972) Nagykanizsa KP2
Krafcsik László (1965) Nagyatád KL3
Krakter Dániel (1999) Kaposvár KD14
Krasser Sarolta (1975) Budapest KS9
Krausz István (1952) Dunaújváros KI8
ATOM100Plusz 2015
Krémerné Katics Mária (1977) Kozármisleny KM27
Dr. Kremzer Tamás (1984) Kiskunhalas KT21
Kresz Rebeka (1994) Pécs KR16
Dr. Krucso Mariann (1988) Pécs KM30
Kruk András (1984) Kaposvár KA50
Kubatov Klára (1973) Pécs KK1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Kuczkó Róbert (1978) Paks KR7
ATOM100Plusz 2015
Kudranyik Éva (1993) Kaposvár KE5
ATOM100Plusz 2013
Kujundžić Nikola (1981) Subotica (SRB) KN8
Kurdi Csilla (1989) Pécs KCS11
Kuris Oszkár (1963) Vác KO1
Kuritár Zoltán (1968) Baja KZ6
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014 ATOM100Plusz 2013
Kustos István (1968) Sümeg KI27
Ladányi Róbert (1954) Budapest LR1
Ladányi Tímea (1986) Budapest LT1
Ládi János (1951) Ajka LJ1
pecsenye Lajkó Csaba (1966) Székesfehérvár LCS1
Lakatos Gyula (1968) Pécs LGY1
Laklia Zoltán (1972) Kozármisleny LZ5
ATOM100Plusz 2015
Lamm Lenke (2000) Paks LL4
Láng Zoltán (1980) Budapest LZ3
Lantos Zsuzsanna Márta (1966) Budapest LZS4
László Katalin (1987) Dunaújváros LK10
László Zoltán (1956) Szigetmonostor LZ1
ATOM100 2014
Lazzani Giancarlo (1963) Monterenzio (ITA) LG6
Leber Kitti (1991) Paks LK1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Leber László (1964) Paks LL1
ATOM100 2014 ATOM100Plusz 2013
Ledó Dániel (1994) Fót LD8
Lendi Heincz Sándor (1973) Budapest HS3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Lengyel Kinga (1989) Simontornya LK5
ATOM100Plusz 2015
Lenti Zsolt (1962) Baja LZS5
Lépi Roland (1979) Budapest LR5
Léránt Péter (1976) Keszthely LP3
Lévai Iván (1969) Kaposvár LI1
Lieszkovszky Dávid (1984) Dunaújváros LD4
ATOM100Plusz 2015
Liptai Szilvia (1979) Budapest LSZ1
Lipták Csaba (1971) Szolnok-Szandaszőlős LCS4
Liska Bálint (1976) Ajka LB4
Lojánné Tihanyi Melinda (1978) Kaposvár LM7
Lóki Lajos (1979) Héviz LL12
Lóránt Gábor (1968) Budapest LG3
Ludaic Sebastian (1970) Palic (SRB) LS1
Ludmányné Léránt Katalin (1978) Zalaegerszeg LK13
Magyar Edina (1990) Kaposvár ME12
Magyar Imre (1965) Dombóvár MI8
ATOM100Plusz 2015
Máhr László (1972) Kaposvár ML10
Major Alida (1974) Szálka MA1
ATOM100Plusz 2014
Major János (1962) Tolna MJ4
ATOM100Plusz 2015
Dr. Majoros Melinda (1982) Budapest MM8
ATOM100Plusz 2015
Dr. Mák Edina Mercédesz (1984) Debrecen ME10
Makk Imre (1964) Paks MI1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Makkos Lóránt (1977) Pécs ML11
Makra Ágnes (1970) Szeged MA7
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Malagurszki Alexander (1961) Szabadka,Vajdasag (SRB) MA20
Malicskó Balázs (1981) Budapest MB5
ATOM100Plusz 2015
Malosevac Dragan (1967) Zagreb (CRO) MD7
Márczé Ferenc (1951) Törökbálint GE1
Márkus László (1981) Paks ML5
ATOM100Plusz 2014
Marosi Máté (1991) Kaposvár MM5
Marosi Patrik (1993) Kaposvár MP2
Martinné Gulyás Mária (1974) Bonyhád MM6
ATOM100Plusz 2015
Marton Ervin (1966) Budapest ME4
ATOM100Plusz 2014
Márton Dobor Sándor (1974) Pécs MS3
Máté Gábor Zoltán (1985) Budapest MG1
ATOM100Plusz 2014
dr Máté Sándor (1953) Kaposszerdahely MS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Mátrai-Kovács Diána (1983) Dombóvár MD1
ATOM100Plusz 2014
Matusa Zsolt (1974) Kaposvár MZS7
Mátyás Kristóf (1989) Szekszárd MK1
ATOM100Plusz 2015
Matzák Melinda (1989) Budapest MM21
Mauks Kata (1977) Nagymaros MK8
Mayer Tamás (1975) Ajka MT8
Medve Dániel (1982) Budaörs MD5
ATOM100Plusz 2013
Megyes Andrea (1970) Dunaújváros MA8
ATOM100Plusz 2013
Dr. Megyes Norbert (1989) Dunaújváros MN1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Mehring Boglárka (1993) Budapest MB10
Meizer Kinga (1981) Pécs MK3
Mészáros Ákos (1972) Kaposvár MA18
Mészáros Dávid Máté (1987) Hercegszántó MD3
ATOM100Plusz 2015
Mészáros Mátyás (1992) Kővágóörs MM20
dr. Mészáros Renáta (1979) Kaposmérő MR4
Mészáros Zoltán (1980) Bölcske MZ9
Mészáros Zsolt (1971) Győr MZS1
ATOM100 2014 ATOM100 2013
Mészáros-Molnár Attila (1980) Kaposvár MA4
Milis Attila (1965) Taszár MA19
Milodánovics István (1981) Szeged MI6
ATOM100Plusz 2015
Milosevic Jasna (1978) Subotica (SRB) MM12
Módos László (1980) Szekszárd ML3
ATOM100 2014
Molnár András (1988) Budapest MA32
Molnár Attila (1975) Baja MA9
ATOM100Plusz 2015
Molnár Attila (1977) Budapest MA15
Molnár Csaba (1972) Vác MCS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Molnár Enikő (1994) Fonyód ME9
Molnár Gábor (1976) Kaposvár MG3
Molnár Géza (1981) Pécs MG2
Molnár Lajos (1963) Budapest ML4
Molnár Milán (1976) Dunaújváros MM2
ATOM100Plusz 2014
Molnár Zoltán (1998) Szentkirály MZ11
Molnár Zoltán (1998) Szentkirály MZ6
ATOM100Plusz 2015
Dr. Molnár Zsolt (1978) Kaposvár MZS10
Molnárné Bánfi Mónika (1975) Lenti MM16
Morman Branimir (1985) Osijek (CRO) MB11
Moroné Lázár Zsófia (1972) Kozármisleny MZS4
ATOM100Plusz 2015
Mucsi Zoltán (1959) Pécs MZ5
ATOM100Plusz 2015
Mudra Attila (1979) Harkány MA27
Musch Judit (1963) Érd MJ1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Muskovics Endre (1982) Tárnok ME11
Nádi Csaba (1973) Szekszárd NCS1
ATOM100 2015
Nagy Amarilla (1978) Dunakeszi NA9
Nagy Csilla (1979) Budapest NCS6
Nagy Imre (1981) Egyek NI2
ATOM100Plusz 2013
Nagy Imre (1982) Jászdózsa NI4
ATOM100Plusz 2014
Nagy Julianna (1991) Budapest NJ1
ATOM100Plusz 2014
Nagy László (1967) Dunaszentgyörgy NL4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Nagy Miklós (1968) Sümeg NM9
Nagy Péter (1977) Bölcske NP4
Nagy Róbert (1967) Ózd NR1
Nagy Sándor (1960) Kaposmérő NS3
Nagy Tamás (1984) Somogyaszaló NT1
ATOM100Plusz 2013
Nagy Abonyi Zoltán (1983) Kaposvár NZ3
ATOM100Plusz 2014
Naszódiné Szilágyi Szilvia (1983) Taszár NSZ1
Naszvadi Gabriella (1973) Szekszárd NG4
Nedeczky László (1978) Kaposvár NL2
Nemes Zsuzsanna (1975) Budapest NZS1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Németh Henrietta (1980) Budapest NH1
Németh Krisztina (1976) Pécs NK7
ATOM100Plusz 2015
Németh László (1975) Szentlőrinc NL1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Németh Lilla (1987) Bagod NL7
Németh Norbert (1973) Paks NN1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Dr. Németh Róbert Károly (1975) Budapest NR2
ATOM100Plusz 2015
Németh Sándor (1973) Budapest NS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Németh Veronika (1978) Jánoshalma NV1
ATOM100Plusz 2015
Németh-Döltl György (1990) Ócsa NGY1
ATOM100 2014
Nervetti Péter (1975) Gyömrő NP3
ATOM100Plusz 2013
Nevelős László (1971) Kaposvár NL8
Nock Norbert (1976) Kaposvár NN6
Nock László (1978) Kaposvár NL9
Noé Attila (1980) Bonyhád NA1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Nuber Imre (1968) Bácsalmás NI3
ATOM100 2014
Nyári Csaba (1969) Orci NYCS1
Nyilas Gábor (1955) Budapest NYG1
ATOM100Plusz 2015
Oláh Bence (1998) Pécs OB1
Oláh Károly (1975) Pécs OK1
Olasz Antal István (1975) Kunszentmiklós OA4
Orsós Ferenc (1969) Szászvár OF1
Oszaczki Géza (1979) Vác OG1
Oszvald Edit (1968) Paks OE1
Dr. Ozsváthné Béres Enikő (1969) Kaposvár OE3
ATOM100Plusz 2015
Ősz Zoltán (1984) Kiskunhalas OZ4
Paksa Krisztina (1978) Budapest PK2
Pálffy Péter (1982) Baja PP1
ATOM100Plusz 2014
Ifj. Pálfi László (1977) Budapest KP16
Pálinkás Zoltán (1971) Budapest PZ3
ATOM100Plusz 2013
Palotai Gábor (1953) Budapest PG1
ATOM100Plusz 2014
Pandur Krisztián (1977) Sellye PK9
Papp Andor (1970) Paks-Dunakömlőd PA6
ATOM100 2015 ATOM100Plusz 2014
Papp Ferenc (1980) Pécs PF2
ATOM100Plusz 2013
Papp János (1959) Dunaszekcső PJ2
ATOM100Plusz 2015
Papp János (1986) Dunaszekcső PJ5
ATOM100Plusz 2015
Peákné Ilona (1966) Kalocsa PI5
Pecikozic Ranko (1967) Osijek (CRO) PR7
Peizer Szabolcs (1971) Balatonföldvár PSZ1
Péntek Ábel (2000) Kaposmérő PA25
dr. Péntek Zsolt (1969) Kaposmérő DZS2
Perczel Krisztina (1971) Szigetszentmiklós PK10
Perepatics Mária (1950) Budapest PM1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Dr. Pesthy Endre (1967) Szekszárd PE8
Dr. Pesthy Gergely (1974) Szekszárd PG6
Péter Krisztina (1971) Dunakeszi PK1
Péter Miklós (1970) Kaposvár PM9
Péterné Vass Andrea (1970) Kaposvár PA23
Dr. Pethő Sándor (1971) Budapest PS4
Petiné Beáta (1976) Nagyatád PB10
Pfaff Zsolt (1968) Kaposfő PZS16
Pichler Adrienn (1980) BUDAPEST PA30
Pili Zoltán (1973) Pilisborosjenő PZ2
Pilisi János (1968) Kaposvár PJ8
Piller Adrien (1975) Kaposvár PA17
Pintér András (1986) Budapest PA18
Pintér Krisztián (1997) Nagyatád PK6
Pintér László (1977) Budapest PL3
ATOM100Plusz 2014
Pintér Szilveszter (1969) Budapest PSZ3
Pintérné Mészáros Anikó (1973) Budapest PA14
ATOM100Plusz 2015
Pohankovics Áron (1976) Baja PA8
ATOM100Plusz 2015
Pohner Gyula (1970) Baja PGY4
ATOM100Plusz 2013
Posztobányi Zoltán (1963) Kalocsa PZ1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Potó Gyula András (1974) Kaposvár PGY2
Prantner Gábor (1975) Paks PG11
Prantner János (1967) Paks PJ9
Prauda Terézia (1956) Budapest PT1
ATOM100Plusz 2014
Prekáczka Zsolt (1989) Balatonszemes PZS12
ATOM100Plusz 2015
Próba Tibor (1977) Baja SZT1
ATOM100Plusz 2014
Probszt Erik (1981) Pécs PE12
Prohászka Csilla (1968) Dombóvár PCS4
Pszota Attila (1979) Kiskőrös PA9
ATOM100Plusz 2015
Pulai Dorottya (1989) Nagykanizsa PD3
Pulai Gábor (1986) Nagykanizsa PG9
Putnoki Gergely (1977) Szekszárd PG2
ATOM100Plusz 2014
Rácz Adél (1968) Budapest RA17
Rácz Andrea (1992) Szekszárd RA15
Dr. Rácz Ilona (1967) Budapest RI3
Rácz Lilla (1974) Diósd RL1
ATOM100Plusz 2015
Rácz Norbert (1966) Stúrovo RN3
Rácz Tibor (1971) Tolna RD1
ATOM100Plusz 2015
Rádi Róbert (1979) Szekszárd RR7
Radics Gergely (1981) Kaposvár RG5
Radnai Dániel (1986) Veszprém RD2
Radnóti Tibor (1969) Szendehely RT10
Radó Gábor (1969) Vonyarcvashegy RG1
Radóné Karácsonyi Enikő (1968) Vonyarcvashegy RE2
Raffay Roland (1975) Paks RR1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Rákóczi Viktor (1976) Sukoró RV2
Rapi László (1965) Szeged RL8
Reiman Katalin (1960) BUDAPEST RK1
ATOM100Plusz 2013
Riskó Csilla (1984) Rácalmás RCS1
Róka Károly (1981) Tiszavasvári RK4
Róka Norbert (1983) Kaposvár RN2
Rostás Tamás Edvárd (1978) Baja RT5
ATOM100Plusz 2015
Rottler Gabriella (1971) Szekszárd RG4
Rottler Zoltán (1975) Szekszárd RZ2
ATOM100Plusz 2014
Rózsa Attila (1967) Kaposvár RA13
Rózsa Johanna (1991) Dombóvár RJ1
ATOM100Plusz 2014
Rózsavölgyi Hilda (1953) Nagyatád RH1
S. Nagy Diána (1983) Kaposvár SD8
Safranj Jamanta (1984) Subotica (SRB) SJ4
ATOM100Plusz 2014
Salamon Csaba (1958) Zselicszentpál SCS4
Salamon Erika (1959) Zselicszentpál SE11
Sántha Gergely (1983) Szeged SG9
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Sáráné Kákonyi Mária (1972) Tolna SM2
ATOM100Plusz 2015
Sári József (1968) Budapest SJ13
ATOM100Plusz 2015
Sárkány Adrienn (1990) Ajka SA25
ifj. Sárközi Attila Bálint (1980) Kaposvár SA4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Saulić Boris (1980) Subotica (SRB) SB10
Sávoly Tamás (1974) Kaposvár ST1
Schanda Gábor (1977) Budapest SG7
ATOM100Plusz 2014
Scheffer István (1960) Paks SI1
ATOM100Plusz 2013
Scheffer Nóra (1973) Paks SN1
Schilt László (1994) Kaposvár SL6
ATOM100Plusz 2015
Schmidt Glória (1989) Kaposvár SG17
dr. Schmidt György Tibor (1966) Kaposvár SGY4
Schneider Gábor (1952) Budapest SG3
ATOM100Plusz 2014
Schneider Tibor (1968) Mecseknádasd ST10
Dr. Schranz Róbert (1959) Szekszárd SR2
ATOM100Plusz 2014
Schulcz Gábor (1962) Baja SG4
ATOM100Plusz 2015
Schütz László (1964) Göd SL2
ATOM100Plusz 2015
Schwartz-Nagy Attila (1987) Dunakeszi SA1
Schweiszgut Anikó (1968) Siklós SA2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Sebestyén Gyula (1971) Somogyvár SGY1
ATOM100Plusz 2013
Sebestyén Tímea (1978) Budapest ST9
ATOM100Plusz 2015
Sebők Lilla (1986) Budapest SL5
ATOM100Plusz 2013
Segedi Misa (1960) Indjija SM3
ATOM100Plusz 2014
Sepsei Nikolett (1986) Tab SN2
Séra István (1960) Budapest SI4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Séra Júlia (1984) Budapest SJ12
ATOM100Plusz 2015
Seres Magdolna (1966) Üllő SM1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Sima Éva Tünde (1961) Paks SE2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Simáné Kulcsár Tamara (1981) Baja ST3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Simon József (1987) Nagykálló SJ7
Simon Zsolt (1978) Kaposvár SZS12
Sinka János (1965) Kaposvár SJ1
Sipos Attila (1975) Kaposvár SA7
Sipos Csaba (1978) Csurgó SCS2
Sipos József (1969) Kaposvár SJ2
Sipos Sándor (1957) Budapest SS2
ATOM100Plusz 2015
Siposné Horváth Ági (1974) Kaposvár SA6
Siposné Vázsonyi Viktória (1977) Kaposvár SV1
Somogyi Gabriella (1974) Keszthely SG5
Somogyvári Klára (1982) Kaposvár SK1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Somogyvári Lívia (1978) Kaposvár SL4
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Stanitz Bernadett (1978) Budapest SB5
Steiner Szilvia (1978) Bonyhád SSZ1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Studerné Erős Andrea (1970) Felsőnána SA12
ATOM100Plusz 2015
Sturm Ernő (1967) Kaposvár SE4
Sulyok Enikő (1995) Rum SE6
Szabó Attila (1969) Kalocsa SZA8
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Szabó Csilla (1980) Budapest SZCS2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Szabó Dávid (1990) Kaposvár SZD7
Szabó Krisztina (1980) Budakeszi SZK13
Szabó Norbert (1976) Kozármisleny SZN4
Szabó Sándor (1973) Budapest SZS8
ATOM100Plusz 2015
ifj Szabó Tibor (1977) PÉCS SZT15
Szabó Tünde (1978) Budapest SZT2
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Szabó Zoltán (1972) Tapolca SZZ9
Szabó Zoltán (1974) Paks SZZ2
ATOM100Plusz 2014
Szabó Zoltán (1975) Pécs SZZ1
ATOM100 2013
Szabó Zsuzsanna (1967) Baja SZZS2
ATOM100Plusz 2013
Szabóné Barna Barbara (1973) Kalocsa SZB9
Szabóné Eszes Erzsébet (1967) Ráckeve SZE6
Dr. Szakál Szabolcs (1972) Kalocsa SZSZ3
ATOM100Plusz 2015
Szakony Katalin (1987) Budapest SZK6
ATOM100 2014
Szalai Éva (1967) Göd SZE7
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Szalkai Lajos (1984) Fülöpszállás SZL5
Szapek Béla (1953) Budapest SZB7
Szarvák Szabolcs (1978) Záhony SZSZ1
ATOM100Plusz 2013
Szarvas Ferenc (1974) Kaposvár SZF1
Szász Csaba (1987) Kaposvár SZCS5
Szatmári Adrienn (1980) Pécs SZA2
ATOM100Plusz 2013
Szauter Katalin (1968) Tolna SZK4
ATOM100Plusz 2015
Szebeni Endre (1943) Budapest SZE4
ATOM100 2015 ATOM100Plusz 2014
Szebeni Zsolt (1966) Szigethalom SZZS7
Szebeniné Orsányi Beatrix (1978) Szigethalom SZB4
Szeitz Tibor (1966) Kalocsa SZT13
ATOM100 2015
Székedi Tamás (1971) Kaposvár SZT5
Szekeres Nyúl (1967) Budapest SZNY1
ATOM100Plusz 2014
Szekretár János (1957) Tolna SZJ10
Széll Andrea (1969) Békéscsaba SZA1
ATOM100 2015
Szentes Szabolcs (1975) Bonyhád SZSZ7
Szentesi Péter (1977) Bár SZP3
ATOM100Plusz 2015
Szép János (1970) Komló SZJ16
Szép Katalin (1973) Pécs SZK11
Szerb Bence (1989) Kaposvár SZB8
Szerecz Donát (1993) Kaposvár SZD1
Szi-Márton Ildikó (1979) Várvölgy SZI12
Dr. Sziebert György (1977) Budapest SZGY3
Szilágyi Gábor (1974) Budapest SZG5
Szilágyi Péter (1970) Szekszárd SZP1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100 2014
Szilágyi Tamás (1991) Kaposvár SZT11
ATOM100Plusz 2015
Szilágyi Zsolt (1967) Budapest SZZS4
ATOM100Plusz 2014
Szilasi Árpád (1975) Dunaújváros SZA13
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Szilassy Péter Ákos (1991) Budapest SZP9
Sziva László (1975) Nagykanizsa SZL9
Szlaukó Gábor (1976) Budapest SZG2
ATOM100Plusz 2014
Szliczki József (1969) Kaposvár SZJ6
Szomor Szabolcs (1984) Pécs SZSZ9
Szőke Barnabás (1954) Budapest SZB2
ATOM100Plusz 2014
Sztanóné Körösztös Lívia (1974) Paks SZL2
Dr. Szudi Gábor (1989) Budapest SZG10
dr. Szudi László (1963) Budapest SZL6
Szunyog Tamás (1987) Budapest SZT17
Szuper József (1980) Pécs SZJ1
ATOM100Plusz 2014
Szuprics Ferenc (1975) Tolna SZF4
Szücs Attila András (1979) Pécs SZA12
T.Nagy Magdolna (1954) Kecskemét TM11
Takács Gábor (1979) Budapest TG4
ATOM100Plusz 2013
Takács Györgyi (1964) Budapest TGY2
ATOM100Plusz 2014
Takács Krisztián (1974) Székesfehérvár TK12
Takács Mónika (1974) Szekszárd TM9
Takács Péter (1976) Szekszárd TP5
ATOM100Plusz 2014
Takács Tibor (1980) Szekszárd TT4
ATOM100Plusz 2015
Takácsné Csór Mara (1957) Dunaújváros TM3
ATOM100Plusz 2014
Takaró Alexandra (1990) Pécs TA1
ATOM100Plusz 2015
Tamaskovics Erika (1979) Kaposmérő TE13
Tar Ágnes (1976) Kaposvár TA15
Tardi István (1981) Dunapataj TI5
Tarjányi Attila (1976) Kiskunfélegyháza TA11
ATOM100Plusz 2015
Taskovics Zsolt (1970) Baja TZS1
Tasnádi Erika (1988) Komló TE4
ATOM100Plusz 2014
Tasnádi Tas (1985) Komló TT1
ATOM100Plusz 2014
Teleki György (1963) Szabadka (SRB) TGY1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100 2013
Tell Attila (1971) Paks TA4
ATOM100 2014
Tenyei József (1979) Budapest TJ5
Tokic Bonny (1972) Osijek (CRO) TB11
Tombor Levente (1974) Budapest TL6
Tombor Péter (1974) Baté TP3
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Tóth Andrea (1971) Nagyatád TA16
Tóth Csaba (1970) Komló TCS1
ATOM100Plusz 2014
Tóth Ferenc (1972) Dunaújváros TF1
Tóth Gábor (1988) Budapest TG3
Tóth Gábor Attila (1976) Kaposvár TG17
Tóth Gergely (1984) Budapest TG26
Tóth Gergely (1994) Paks TG23
Tóth Gergő (1984) Budapest TG14
ATOM100Plusz 2015
Tóth Gergő (1992) Szeged TG13
ATOM100Plusz 2015
Tóth Katalin (1980) Budapest TK4
Tóth Krisztina (1969) Szentendre TK1
Tóth Márton (1984) Budapest TM4
Tóth Róbert (1982) Sopron TR1
Tóth Zoltán (1966) Szeged TZ3
ATOM100 2015
Tóth Zoltán (1978) Kaposvár TZ5
Tóth Zoltán Róbert (1971) Paks TZ2
ATOM100Plusz 2014
Dr. Tóth-Szőllősi Vera (1975) Kaposvár TV2
Tőke Péter (1977) Székesfehérvár TP11
Török Krisztina (1969) Pécs TK7
Trábert Dóra (1983) Mohács TD1
ATOM100Plusz 2014
Trbojevic Bogdan (1962) Subotica (SRB) TB2
Tripolszki Beáta (1988) Baja TB3
Dr. Trucza Szabolcs (1975) Bonyhád TSZ3
Turchányi Emese (1984) Budapest TE8
Túri Márton (1992) Paks TM2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Túri Tünde (1961) Paks TT2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2013
Ugrai Béla (1968) Baja UB1
ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Ujváry András (1969) Kaposvár UA1
Urban Maja (1985) Osijek (CRO) UM1
Ureczky Bálint (1987) Budapest UB2
Ureczky Dóra (1985) Kaposvár UD1
Dr. Ureczky József (1955) Kaposvár UJ1
Uzonyi Attila (1977) Szeged UA2
ATOM100Plusz 2014
Üveges Ádám (1992) Orosháza UA4
Vadász Attila (1964) Tapolca VA13
Vágner Mariann (1981) Paks VM16
Vajda Gábor (1974) Kaposvár VG2
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014
Vajdáné Marsai Zsuzsa (1962) Bonyhád VZS1
ATOM100Plusz 2015 ATOM100Plusz 2014 ATOM100Plusz 2013
Váradi Zoltán (1966) Szedres VZ10
Várbíró Attila (1984) Baja VA21
Varga Balázs (1985) Szekszárd VB14
Varga Balázs (1985) Kaposvár VB12
Varga Elemér (1969) Veszprém VE9
Varga Gábor (1973) Szekszárd VG3
ATOM100Plusz 2015
Varga István (1962) Kecskemét VI10
Varga Zoltán (1978) Kaposvár VZ5
Varga-Tóth Imre (1983) Kecskemét VI14
Vas Balázs (1972) Szeged VB2
ATOM100Plusz 2015
Vaspöri Szilvia (1971) Budapest VSZ1
ATOM100Plusz 2014
Vaszlovics Dávid (1987) Budapest VD2
ATOM100Plusz 2015
Véghné Mezei Erika (1976) Szekszárd VM9
Végvári Betti (1980) Budapest VB5
Vella Anikó (1969) Budapest VA17
Velner Beáta (1973) Dombóvár VB15
Verebéli Erzsébet (1980) Budapest VE7
Verebesi László (1966) Szécsény VL1
Dr. Veresné Kruska Zsuzsanna (1982) Kaposvár VZS8
Vesztergombi István (1978) Bonyhád VI7
ATOM100Plusz 2015
Vida Gábor (1972) Kaposvár VG1
Vida Zoltán (1966) Budapest VZ1
ATOM100Plusz 2014
Villányi János (1969) Szekszárd VJ1
Vincze Mónika (1974) Dunaújváros VM11
Vincze Tamás László (1992) Tass VT3
Vissi Barnabás (1992) Budapest VB11
Visy Ferenc (1947) Nagykovácsi VF1
ATOM100Plusz 2014
Vitelics Bernadett (1983) Bélavár VB13
Vizi András (1983) Kaposvár VA16
Vlatkovic Srdjan (1980) Subotica VS1
ATOM100Plusz 2014
Völgyesi Eszter (1986) Budapest VE1
ATOM100Plusz 2015
Vrábel Miklós (1968) Pécs VM12
Vugdelija Aleksandar (1971) Subotica (SRB) VA15
Vugdelija Dragan (1974) Subotica (SRB) VD8
Weiland Barna (1982) Szombathely WB2
Wittmann Tamás (1992) Nagyatád WT1
ATOM100 2013
Zab Róbert (1969) Kaposvár ZR1
Zieger Zsolt (1967) Kaposvár ZZS1
Ziener Tamás (1974) Pécs ZT1
Zoltai Dávid (1983) Nagymaros ZD2
Zsák Balázs (1996) Baja ZSB2
ATOM100Plusz 2015
Zsák György (1960) Baja ZSGY1
ATOM100Plusz 2013
Zsebi Bálint (1995) Kaposvár ZSB1
Zsig Zoltán (1972) Budapest ZSZ1
Zsódér Zsolt (1971) Szombathely ZSZS2